• قوانین ثبت نام و استفاده از امکانات سایت و اپلیکیشن فود پیک (foodpeik.com)

  در این صفحه منظور از رستوران هر گونه کترینگ ، فست فود ، غذای آماده و مواردی از این قبیل می باشد.  
  سایت فود پیک (foodpeik.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
  از شماره موبایل شما به عنوان نام کاربری شما در سایت و اپلیکیشن فود پیک استفاده می شود
  در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، تبلیغات تجاری در بخش نظرات، تایید نخواهد شد و در مواردی اكانت كاربر حذف خواهد شد.
  هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است. زیرا رستوران ممکن است پس از سفارش غذا با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، رستوران مختار است سفارش شما را رد نماید.
  فودپیک نماینده ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و رستورانهای فروش غذا در سراسر ایران است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا و نحوه ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده ی رستوران مورد نظر می باشد و هر گونه شکایت،     درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال غذا به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد.
  قیمت های نمایش داده شده در سایت توسط رستوران ها اعلام شده است و مسئولیت به روز نگه داشتن آن به عهده رستوران مربوطه است.
  زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو و تغییر آن وجود نخواهد داشت.
  زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از رستوران این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.
  افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها به اعتبار آن ها در سایت اضافه می شود و می توانند با استفاده از آن اعتبار سفارش دیگری انجام دهند.
  مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
  مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
  سایت فود پیک (foodpeik.com) امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و اپلیکیشن را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
  حق تایید و یا عدم تایید سفارشات برای فود پیک (foodpeik.com) محفوظ است.
  مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذای رستورانها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می کنند بر عهده ی مدیر رستوران می باشد و فود پیک (foodpeik.com)هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده ها و آسیب های احتمالی آن بر عهده نمی گیرد.
  سایت فودپیک (foodpeik.com) حق تغییر در محتوای قوانین و مقررات سایت را برای خود محفوظ می دارد.
  شما با استفاده از سایت و اپلیکیشن فود پیک با قوانین و مقررات سایت موافقت کرده اید.

   
تا 50 درصد تخفیف سفارش اینترنتی غذا. دریافت آخرین تخفیف ها در صفحه اینستاگرام فودپیک
امکان ثبت سفارش غذا به صورت آنلاین از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل با امکان پرداخت آنلاین
سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران ها
سفارش غذا از فست فود پرُپیمون سفارش غذا از میرزا برگر سفارش غذا از پیتزا کارینا شعبه احمد آباد سفارش غذا از پیتزا سپاهان سفارش غذا از غذای خانگی تره فرنگی (کوثر) سفارش غذا از پینو
سفارش غذا از فست فود دهکده شعبه 2 سفارش غذا از پیتزا خرس سفید سفارش غذا از کباب علیزاده سفارش غذا از زغالی برگر عصرانه سفارش غذا از پیتزا 2 در 2 میدان حافظ سفارش غذا از فود سافاری
سفارش غذا از پیتزا ژابیز سفارش غذا از کترینگ بهشت سفارش غذا از کامبادن سفارش غذا از کترینگ بلوط نقره ای سفارش غذا از پیتزا کارینا شعبه صیاد شیرازی سفارش غذا از شمس
سفارش غذا از ساندیچ کبابی Z حرف آخر سفارش غذا از رستوران و کترینگ آندریا سفارش غذا از تهیه غذای ریخته گرزاده سفارش غذا از کترینگ معین درباری - کوهسنگی سفارش غذا از بینگو سفارش غذا از ژابیز
سفارش غذا از رستوران ملت سفارش غذا از کافه غذا سفارش غذا از کترینگ کارمانیک سفارش غذا از کترینگ صدرا سفارش غذا از مجموعه غذایی شوپه سفارش غذا از ناب فود
سفارش غذا از کرگدن سفارش غذا از پیتزا کالو سفارش غذا از غذای خانگی تره فرنگی (سید رضی) سفارش غذا از کترینگ برکات سفارش غذا از رستوران ایتالیایی میلان سفارش غذا از غذای آماده طوسی
                      
تمامی اطلاعات اپلیکیشن سفارش غذا فودپیک از طریق رستوران ها ارائه می شود بنابراین مسئولیت اطلاعات ثبت شده ، منوی غذا ، قیمت ها ، کیفیت سرویس دهی رستوران و ... با رستوران مربوطه می باشد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و اپلیکیشن فود پیک متعلق به شرکت داده پردازی پویان می باشد.
هر گونه کپی برداری از محتوای وب سایت و اپلیکیشن موبایل ممنوع بوده و متخلف مورد پیگیر قانونی قرار خواهد گرفت.